Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności naszego sklepu.

Akceptuje
Sandały robocze MASCOT Alpamayo S1P Zobacz większe

Sandały robocze MASCOT Alpamayo S1P

Sandały ochronne Alpamayo Mascot 

Więcej szczegółów

309,96 zł brutto

Więcej informacji

Sandały ochronne Alpamayo Mascot 

Nie zawiera metalu. Zapięcie na rzepy. Kompozytowy nosek buta jest ergonomicznie ukształtowany. Ochrona antyprzebiciowa ze specjalnego materiału. Wielofunkcyjna cholewka stabilizująca, wbudowana wkładka amortyzująca. Niebrudząca podeszwa zewnętrzna- nie pozostawia śladów. Podeszwa zewnętrzna z PU/PU. Podeszwa jest odporna na kontakt z gorącym podłożem o temperaturze do 140°C. Głębokość profilu 2,5 mm. Zaczepy drabinowe. Wkładki do butów pochłaniające wstrząsy są wymienne, trwałe i ergonomiczne. Efektywnie absorbuje i usuwa wilgoć. Oddychająca podszewka tkaninowa. Ochrona pięty. Zatwierdzony zgodnie z normą ESD, DIN EN 61340-4-3.

Materiał: Skóra  

Klasa bezpieczeństwa S1
Obuwie posiadające podnosek, ale BEZ ochrony antyprzebciowej
Opcje: Ta kolekcja firmy MASCOT obejmuje pojedynczy model sandałów gwarantujących wysoki komfort chodzenia. 
Szczególnie używane przez: Osoby, które wymagają ochrony stóp przed przedmiotami spadającymi z wysokości, u których jednakże nie występuje ryzyko nadepnięcia na ostre przedmioty. Przeznaczone na okres letni, do zastosowań zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków.