Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności naszego sklepu.

Akceptuje

Firma a  Arka BHP została założona w 2012 r. Przedmiotem działalności jest dystrybucja i sprzedaż odzieży roboczej, sprzętu ochrony osobistej, środków czystości i artykułów p.poż. oraz wielu innych rzeczy nawet nie związanych z BHP.
W celu podniesienia swojej konkurencyjności na rynku przez cały czas rozbudowujemy sieć dystrybucji oraz wachlarz oferowanych produktów.
Działania firmy mają na celu nie tylko dotarcie z ofertą do potencjalnego Klienta ale przede wszystkim z fachowym doradztwem, które ma pomóc w doborze odpowiednich rzeczy dla pracownika na określonym stanowisku pracy. Na życzenie Klienta organizowane są pokazy i szkolenia wybranych środków ochron osobistych,dzięki temu przybliżamy nowe rozwiązania z zakresu ochron osobistych   zapewniających wyjątkowe bezpieczeństwo i duży komfort w czasie pracy. Firma stara się, aby oferta była innowacyjna i w jak największym stopniu zaspakajała potrzeby klientów. Różnorodność asortymentu ma na celu szybką realizację nieraz nietypowych zamówień. Tak jak w innych branżach, tak też w bhp ciągle trzeba szukać nowinek, podążać za zmieniającymi się trendami, a przede wszystkim za biegnącą do przodu technologią. ARKA BHP to firma godna zaufania, gdyż nie tworzą jej  procedury ale przede wszystkim ludzie, którzy w niej pracują. Zaangażowanie, profesjonalizm i zapał do pracy ma ogromny wpływ na wspólny sukces. Nadrzędnym celem wszystkich działań firmy jest stałe dążenie do zapewnienia Klientom jak najwyższego stopnia zadowolenia.